top of page

Yıldız Pazar Hisseleri pivot destek dirençleri

Bu çalışmada 24.03.2021 tarihi kapanışları baz alınarak Yıldız Pazar hisselerinin kapanış fiyatları, günlük yüzdesel değişimleri, pivot-destek-direnç seviyeleri verilmiştir.


Pivot seviyeleri, destek ve dirençler hesaplanırken farklı yöntemler kullanılır. En çok kullanılan 6 farklı hesaplama yöntemi vardır. Bu tabloda verdiğimiz pivot seviyeler bu hesaplama yöntemlerinden biridir. Kapanışın pivot seviye üzerinde olup olmadığı hisse fiyatının pozitif bölgede mi negatif bölgede mi olduğunu gösterirken. Pivot seviyeye göre belirlenen destek ve dirençlere olan uzaklıklar pivot seviyelerin kullanım yöntemlerinden bazılarıdır.pivot çalışma_24.03.2021
.pdf
PDF dosyasını indir • 224KB


Ali Erkan Tanacıoğlu


“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.


Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.


Burada yer alan değerlendirmeler, yorum ve kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.


Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”Yayınlanan çalışmalar teknik analiz ve temel analiz kriterlerine göre subjektif yorumlar içerir.

26 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


bottom of page