top of page

Yıldız Pazar Hisseleri Pivot Destek Dirençleri 31.3.2021

Güncelleme tarihi: 4 Nis 2021

Bu çalışmada 31.03.2021 tarihi kapanışları baz alınarak Yıldız Pazar hisselerinin kapanış fiyatları, günlük yüzdesel değişimleri, pivot-destek-direnç seviyeleri verilmiştir.


Pivot seviyeleri, destek ve dirençler hesaplanırken farklı yöntemler kullanılır. En çok kullanılan 6 farklı hesaplama yöntemi vardır. Bu tabloda verdiğimiz pivot seviyeler bu hesaplama yöntemlerinden biridir. Kapanışın pivot seviye üzerinde olup olmadığı hisse fiyatının pozitif bölgede mi negatif bölgede mi olduğunu gösterirken. Pivot seviyeye göre belirlenen destek ve dirençlere olan uzaklıklar pivot seviyelerin kullanım yöntemlerinden bazılarıdır.

PİVOT_ÇALIŞMA_31.03.2021
.pdf
PDF dosyasını indir • 224KB


Ali Erkan Tanacıoğlu


Bu eğitim dosyası veya rapor, Geist Trading Finansal Danışmanlık tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır. Raporda yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Geist Trading Finansal Danışmanlık, bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmemektedir. Bu sebeple, okuyucuların, bu raporlardan elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanılarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir. Bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Geist Trading Finansal Danışmanlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Ayrıca, Geist Trading Finansal Danışmanlık ve tüm çalışanları herhangi bir şekilde bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur. Burada yer alan bilgiler, bir yatırım tavsiyesi, yatırım aracının alım‐satım önerisi ya da getiri vaadi değildir ve Yatırım Danışmanlığı kapsamında yer almamaktadır.


Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bunlara ilaveten, Geist Trading Finansal Danışmanlık, raporların Internet üzerinden e‐mail yoluyla alınması durumunda virüs, hatalı gönderim veya diğer herhangi bir teknik sebepten dolayı alıcının donanımına veya yazılımına gelebilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page