top of page

Geist Finansal Danışmanlık -Gizlilik Politikası

SİTE, KULLANICILAR’IN SİTE’DEN yararlanması için gerekli bilgileri saklamaktadır. Bu bilgilerin saklanmasında SİTE, ulusal ve uluslararası standartlara uygun gerekli teknik özeni göstermektedir.

  • geisttrading.com sitesinin   bazı bölümlerine erişmek için gerekli olan   üye kaydını yaparken   kişisel bilgilerinizi (isim, adres, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Üyelik kaydı gerçekleştirilirken toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satılmamaktadır. Söz konusu bilgiler, sadece geisttrading.com sitesi ticari faaliyetlerine erişim amacıyla  kullanılabilecektir.

  • geisttradig.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler müşterilerin siteyi daha etkin kullanmaları için analiz edilmektedir.

  • Üyelerin   bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmektedir.  Bu bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

  • Bu site, temel gizlilik ilkesi olarak müşterilerinin ve kullanıcılarının verilerine izinsiz erişimin engellenmesini belirlemiştir. Bu nedenle gerekli görülen durumlardan SİTE gizlilik ve güvenlik seviyesini arttırmak amacıyla çeşitli önlemler alabilir, kısıtlamalar uygulayabilir.

  • Geisttrading.com internet sitesi temel analiz-teknik analiz – algoritmik trading – finansal piyasalar ve sermaye piyasalarında karar kriteri olarak kullanılan analiz yöntemlerinin nasıl yapılacağı konularında eğitimler vermekte ve algoritmik trading e yönelik yazılımlar geliştirmektedir. Eğitim ve yazılımları satışa sunmaktadır. Söz konusu yazılımlar ve eğitim içeriği kazanç garantisi vermez. Bu eğitimlerin bir parçası olarak aktif öğrenme sürecinin tamamlanması için analizlerin nasıl yapılacağı konusunda güncel grafik, temel ve teknik yorumlar yapmaktadır. Bu yorumlar herhangi bir kişi ya da kurumun menfaat, kazanç temin etmesine yönelik değildir. Yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Portföy yönetimi kapsamının dışındadır. Geisttrading.com eğitim sürecinde kendisinden talep edilen yazılımların içeriğini üçüncü bir kişi ile paylaşmaz.

  • Geisttrading.com sitesinde paylaşılan eğitim dokümanları, çizimler, grafikler, tablolar, yazılımlar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve üçüncü kişilerle paylaşılamaz.

  • Burada yer alan bilgiler geisttrading.com tarafından bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Yatırım sinyal, bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan sinyal, yorum ve tavsiyeler, herhangi bir yatırım aracının alım satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir ve sadece burada yer alan bilgilere ve sinyallere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan sinyaller, fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm sinyal ve veriler, geisttrading.com tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu sinyal ve kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan ve zararlardan geisttrading.com sorumlu değildir.

  • KULLANICI’lar, SİTE’yi kullanamaya başladıkları ve/veya ek olarak tanımlandığı diğer sözleşmeleri kabul ettikleri andan itibaren bu sözleşmenin hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

bottom of page