top of page

Yasal Uyarı

Bu metinin amacı “geisttrading.com” sitesine giriş yapan ziyaretçileri bilgilendirmek, siteden faydalanırken dikkat etmeleri gereken hususlar hakkında açıklama yapmaktır.

  • “geisttrading.com” bir eğitim finansal danışmanlık sitesidir. Yatırım danışmanlığı faaliyetinde bulunmaz.

  • “geisttrading.com” üçüncü kişilere ait sitelere link verebilir. Bu sitelerin içeriği ve verdiği hizmetlerden sorumlu değildir.

  • “geisttrading.com” yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

  • “geisttrading.com” da sağlanan içerikler eğitim amaçlıdır. Bu içeriklerden yararlanarak yapılan yatırımlardan ve doğabilecek zararlardan “geisttrading.com” sorumlu değildir.

  • “geisttrading.com” sitesine giren bütün ziyaretçiler bu metini okumuş ve anlamış sayılacaktır.

  • Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

bottom of page